Pszczela pauza

0
653

Temperatury spadające poniżej zera, szklący się szron i absolutna cisza na pasieczysku to oznaki rozpoczętej na dobre zimowli – czasu przygnębiającego dla pszczelarzy. Wątły, spokojny mruk pszczelej społeczności można usłyszeć tylko po przystawieniu ucha do wylotka. Ale po co zaglądać na toczek teraz? Chyba tylko z tęsknoty.

Początek zimy

Sporo za to się dzieje w świecie szkoleń i konferencji. Tylko w ostatnich dniach w Kielcach odbyły się Targi Sadowniczo – Warzywnicze z panelem pszczelarskim, a dziś i jutro w Brzezinach pod Łodzią odbywają się bardzo ciekawe szkolenia.

Warto także pomyśleć już o Świętach Bożego Narodzenia i prezencie dla najbliższych. Zawsze dobrym pomysłem jest książka. Oto mój typ:

Tytuł: Dochodowa pasieka Autor: Michał Piątek Stron: 210 Okładka: miękka Rok wydania: 2015 ISBN 978-83-940543-4-2 Do ceny zakupu należy doliczyć cenę wysyłki.
Posiadam jeszcze kilka egzemplarzy, chętnie odstąpię. Ten podręcznik to dobry pomysł, aby odciągnąć myśli ukochanego pszczelarza od skutej lodem i śniegiem pasieki. Serdecznie polecam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Blue Captcha Image
Refresh

*