Nowa hurtownia pszczelarska

0
2964
Wyborna, rodzinna atmosfera podczas oficjalnego otwarcia hurtowni

W dniu 5 października w Gliwicach swą działalność oficjalnie zainaugurowała nowa hurtownia pszczelarska firmy Konigin. Udział w Dniu Otwartym, który z tej okazji został zorganizowany przez przedsiębiorstwo, obfitował w spotkania, dyskusje, a na przybyłych pszczelarzy tylko w tym dniu czekały specjalne rabaty.

Dlaczego warto było tam być?

Trzy-owocne-lata-działalności-zasługują-na-fetowanie

Sobotnie spotkanie dało możliwość zapoznania się z ofertą produktową na kolejny sezon. W gronie wyeksponowanych sprzętów i urządzeń znalazły się znane i sprawdzone rozwiązania, ale także nowości. Wśród nich na specjalne wyróżnienie zasługuje dwufunkcyjne urządzenie – suszarka do pyłku i dekrystalizator miodu a także mobilne, kompaktowe cieplarki do przewożenia matek pszczelich. Podczas Dnia Otwartego użytkowników znalazło kilka miodarek, odstojników na miód i wiele innego sprzętu. Całe wydarzenie przebiegło w rodzinnej i przyjacielskiej atmosferze. Nowa hurtownia pszczelarska funkcjonuje już na dobre w Gliwicach przy ul. Ku Dołom 8. Doradcy firmy Konigin oczekują w niej na pszczelarzy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.

Więcej informacji

Więcej na temat uroczystego otwarcia można i oferowanego przez firmę sprzętu można dowiedzieć się z poniżej zamieszczonego filmu:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Blue Captcha Image
Refresh

*