Miód nawłociowy w sklepie Bee-Eko w Łodzi

0
2588

Miód nawłociowy staje się coraz bardziej popularny. Poszukują go intensywnie konsumenci świadomi jego walorów prozdrowotnych. Od kilku lat produkt ten jest w ofercie pasieki Pogodny Piątek. W tym roku nawiązałem współpracę ze sklepem Bee-Eko z Łodzi. Dzięki niej mieszkańcy tego dużego miasta w wygodny sposób mogą nabyć miód nawłociowy pozyskany w sierzchowskiej pasiece.

Miód nawłociowy

Jak dowodzą wszystkie przeprowadzone do tej pory badania miód nawłociowy odznacza się niezwykłymi właściwościami prozdrowotnymi. Jest nawet cenniejszy niż miód manuka. Ma silne właściwości bakteriobójcze. Jest także po prostu bardzo smaczny. Cechuje go niepowtarzalna cytrynowa nuta oraz silny aromat. To miód dość jasny, także po krystalizacji. Ta zachodzi stosunkowo szybko. W drugiej połowie października naturalnie pozyskany miód nawłociowy, przechowywany w odpowiednich warunkach, powinien już mieć postać stałą. Kto choć raz go spróbował, wraca po więcej. Kto jeszcze nie miał okazji się z nim zapoznać, powinien to uczynić jak najszybciej. Od tego roku produkt ten pozyskany w mojej pasiece dostępny jest także w łódzkim sklepie Bee-Eko.

Bee-Eko z szeroką ofertą miodów i innych zdrowych produktów

Sklep Bee-Eko prowadzi Agata Cenin. Jest on zlokalizowany na Widzewie pod adresem ul. Ks. Wujaka 7a/lok.11. Punkt otwarty jest w godzinach 10.00 – 18.00, a w sobotę 9.00-13.00. Zapotrzebowanie na zdrową żywność stale się wzmaga. Profil osób, które odwiedzają mój sklep jest różny. Są w tym gronie ludzie, którzy mają zniszczone organizmy czy to poprzez niezdrową przemysłową żywność, czy też przez przewlekłe kuracje farmakologiczne. W tym wypadku nie ma wyjścia – trzeba odżywiać się normalnie, zdrowo. Ale sporą część klientów stanowią osoby w pełni zdrowe, świadome tego, co można znaleźć w produktach z masowej produkcji. Nie chcą zjadać oleju palmowego, sztucznych konserwantów czy chemicznych barwników. Na półkach sklepu Bee-Eko odnajdują wszystko to, czego potrzebują na co dzień na swym stole – mówi Agata Cenin. Poza ofertą miodów w sklepie można nabyć wiele innych produktów spożywczych. Wśród nich są soki i syropy, dżemy i konfitury czy herbaty owocowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Blue Captcha Image
Refresh

*