Atlas pszczelarza – premiera już w lutym!

0
407
Tytuł: Atlas pszczelarza Autorzy: Jacek Nowak, Michał Piątek Wydawnictwo: SBM Rok wydania: 2018 ISBN: 978-83-8059-470-8 Liczba stron: 192 Format: 165 x 240 mm Oprawa: twarda

Już w lutym na rynek trafi nowa publikacja – Atlas pszczelarza. Bogato ilustrowana pozycja, poza wyśmienitej jakości zdjęciami, zawiera interesujące informacje i porady dotyczące zakładania i prowadzenia pasieki.

Atlas pszczelarza – garść informacji z Wydawnictwa SBM

Zgłębienie tajników pszczelarstwa i życia niezwykłych owadów, jakimi bez wątpienia są pszczoły, to bardzo ciekawe doświadczenie, nie tylko dla przyszłych hodowców. Fascynujące informacje o życiu pszczoły miodnej w ulu i poza nim, o jej funkcjonowaniu w poszczególnych porach roku zachwycą każdego, kto choć w niewielkim stopniu jest ciekaw owadów produkujących dobro znane od starożytności. Pszczelarze, Jacek Nowak i Michał Piątek, w przystępny sposób opowiadają o tym, jak założyć i prowadzić własną pasiekę. Rzetelne informacje o hodowli pszczół, czytelny kalendarz prac pasiecznych uzupełniają zachwycające fotografie. Książka zawiera obszerny atlas roślin miododajnych.

Atlas pszczelarza – polecam:

ISBN: 978-83-8059-470-8

Liczba stron: 192

Format: 165 x 240 mm

Oprawa: twarda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Blue Captcha Image
Refresh

*